PERSONAL STYLIST

                        Moda | Styl | Klasa

„Moda polega na marzeniach i na tym, aby skłaniać do marzeń innych ludzi.” Donatella Versace

Oferta dla kobiet

Pomogę Ci dobrać ubrania do Twojej sylwetki i osobowości

Pracuję nad, tym abyś odnalazła swój styl, poczuła się wyjątkowo i świetnie wyglądała.

Zakupy z Kawką

Skompletujesz nowe zestawy ubrań, które będą idealnie pasować do Twojego trybu życia. Odkryjesz na nowo swój styl, a także zaoszczędzisz czas i pieniądze poświęcone tylko na “perełki” zakupowe 😉

Pamiętaj – to Ty decydujesz co trafi do Twojej szafy.

Kawka w Szafie

Czy wiesz, że na co dzień ubieramy 20% zawartości naszej szafy? Jeśli chcesz oczyścić swoją garderobę i dowiedzieć się, jak łączyć ubrania – ta usługa jest dla Ciebie.

Konsultacje online

Nie wiesz jak udoskonalić swój wygląd a mieszkasz daleko ?

Nic prostszego – zapraszam na przegląd szafy oraz zakupy online.

Basia Kawka

Z zawodu inżynier, z pasji stylistka. Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to podkradałam mamie szpilki                i chodziłam po dywanie jak po wybiegu. Zaczęła się           w czasach kiedy nie było galerii handlowych i trzeba było kombinować samemu, czyt. samodzielnie projektować         i szyć u krawcowej. Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach, tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. Ostatecznie to klientka decyduje, co kupuje – ja doradzam wiedzą, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.